Adomas-auskalnis

Biosentez Laboratuarı

1996 yılında Türkiye´nin ilk ve tek bilim ışığında ilerleyen tıbbı bitkileri araştıran Tübitak ile ortak projelerde bulunan yüzlerce bitkinin biyolojik analizlerini yaptıran tek firmadır. 

Drbiosentez, tıbbı bitkilerin halka direk kullandırmasına katı suretle karşıdır. Bitkilerin analizleri ve yapılarında arob kolibasir toksin küf maya bulunması durumunda nasıl olurda doktor olsanız dahil kullandırabilirsiniz. Hastanın rahatsızlığına fayda yerine zarar vermiş olmaz mısınız? Bu bilim dışı tekniklerin tamamına drbiosentez doktorlar konseyi olarak karşyız bu çok iyi anlaşılmalıdır.

Türkiye´nin ilk biosentez laboratuvarı T.C. Devlet Teşekkür Belgesi verilmiş 1995´den bugüne bilimsel yöntemler ile tıbbı netice alamamış yüzlerce kanser hastasının iyileşmesine yardımcı olunmuştur. Muhteşem bilgi donanıma sahip akademik ekibimiz hizmetinizdedir.

Tıbbi netice alamamış rahatsızlıklara eczacılarımız tarafından kişiye özel üretim gerçekleştirilmektedir.

Diğer gıda takviyesi ürünleri ile benzetilmesi mümkün değildir.Çelik ,bakır vb üretim ürünlerinin içimi sert ve acı olduğundan kullanılması sağlık açısından zordur.

Biosentez Laboratuarlarında bilimsel ve litarütüre uygun içilmesi gayet yumuşak ve rahat hastalığın iyileşmesinde dozajlanarak özel üretimi Doktor ,Eczane ve Mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir.